KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14487325
nr 1448 7325
Gunnar Nordström
(f. 1921), Sverige
Oljemålning, Landskap med bro. Signerad. Olja på duk, 62x52, yttermått inklusive ram: 81x72 cm
Gunnar Nordström, svensk målare född 1921.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 14 februari 2022
kl 20:30:03
10/2 11:17:15